Відділення «Агрономія» та «Лісове господарство» - гордість та окраса навчального закладу. Перше – одне з найстаріших, з витоків якого розпочинав свою освітню діяльність навчальний заклад.

Результат пошуку зображень за запитом "агрономія"

Лісівників коледж почав готувати не так давно, у 2005-му році здійснено перший набір студентів.

 

Формування професіоналізму та кращих людських чеснот дбайливого господаря, його відповідальності за неоціненний скарб – землю-годувальницю – головне завдання випускників відділу, які працюють агрономами, лісівниками, спеціалістами та керівниками підприємств і підрозділів виробництва та переробки продукції рослинництва, менеджерами торгових фірм, що обслуговують галузі рослинництва, у насіннєвих лабораторіях та науково-дослідних установах.

 

 

Педагогічні працівники, студентські громадські та самоврядні організації  відділення роблять усе, щоб нинішні вступники стали повноправними членами нашої сім’ї, сформувалися як високопрофесійні фахівці та гідні громадяни держави.

Де б і на якій посаді не працювали наші випускники, вони продовжують славну історію нашого коледжу і свого відділу, глибоко патріотичну національно свідому і державницьку як за своїм духом, так за змістом. Віримо, що всі наші випускники займуть гідне місце у суспільстві і своїми досягненнями та добрими справами прославлятимуть свою Alma mater

Top