Голова циклової комісії - Амброзевич Жанна Володимирівна

викладач історії України, основ філософських знань, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист", відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти

 

 

 

Бажура Людмила Миколаївна

викладач фізики та астрономії, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України

 

 Авраменко (Колесник) Інна Володимирівна

викладач іноземної мови, спеціаліст вищої категорії

 

 Мудрик Альона Петрівна

викладач іноземної мови, спеціаліст ІІ категорії

 lisova

 Лісова Тетяна Андріївна

заслужений працівник культури України, викладач культурології, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист", відмінник аграрної освіти України

 

Назаренко Валентина Миколаївна

викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист", відмінник освіти України

 tkach

Ткач Оксана Миколаївна

викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури, спеціаліст І категорії

 

Ренейська Наталія Іванівна

викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури, української мови за професійним спрямуванням, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист", відмінник освіти України

 

Фарисей Олена Борисівна

викладач математики та інформатики, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист"

 

Кравець Людмила Анатоліївна

викладач географії, біології, основ екології, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист"

 matiashcuk

Матящук Світлана Іванівна

викладач біології, мікробіології, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист"

 

Матящук Олександр Анатолійович

викладач математики, вищої математики, інформатики, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист"

 

Петренко Оксана Василівна

викладач хімії, біології, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист"

 

Стецишин Олексій Петрович

викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист", відмінник освіти України

тренер з легкої атлетики

 

Стельмащук Микола Сергійович

викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України, тренер з баскетболу, учасник АТО

 kyryluk

Кирилюк Вікторія Дмитрівна

викладач медичної справи, спеціаліст

 

Мочульський Микола Віталійович

викладач всесвітньої історії, захисту Вітчизни, спеціаліст вищої категорії

 

Пінчук Сергій Павлович

викладач робітничої професії "Оператор комп‘ютерного набору",

спеціаліст ІІ категорії

 

Рудий Володимир Леонідович

викладач математики, вищої математики, інформатики, спеціаліст І категорії

 Tseply

Цеплий Василь Олександрович

викладач фізичного виховання, спеціаліст

тренер з важкої атлетики (гирьового спорту)

 scherba

Щерба Володимир Віталійович

викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України, тренер з волейболу

 poizd 1

Поїзд Валентина Савівна

викладач української мови, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання "викладач-методист", відмінник освіти України

 Vihovanets

 

Вихованець Наталя Дмитрівна

викладач іноземної мови, спеціаліст 

 

 pylypenko

Пилипенко Олена Сергіївна

викладач історії України, спеціаліст   

buhta

Бухта Галина Олександрівна

завідувач бібілотекою 

 

komasiuk

Комасюк Галина Олександрівна

практичний психолог

 

Top