Щира подяка Адміністрації коледжу та особисто нашому директору Пиндусу Василеві Васильовичу від усіх працівників та пенсіонерів за підтримку, у вигляді продуктових наборів до Великодніх свят.

IMG c9

Впродовж двох днів восьмого та дев'ятого квітня, усім працівникам та пенсіонерам від Адміністрації коледжу, була видана матеріальна допомога у вигляді Великодніх продуктових подарунків. Така акція проводиться не вперше. Вона є багаторічною традицією, започаткованою нашим директором багато літ тому та проводиться не рідше, ніж два рази на рік.

Та для членів колективу, в тому числі і пенсіонерів, що вийшли на заслужений відпочинок з Іллінецького технікуму - тепер коледжу,  це є дуже вагомий і потрібний дарунок до Великодня та професійого свята. 

IMG 2

Цьогоріч Великодні свята пройдуть у нелегкий час боротьби усіє країни, та й всього світу, з коронавірусною інфекцією Covid-19. Коледж перебуває на карантині. Проте усі працівники у цей складний час продовжують виконувати свої посадові обо'язки.

IMG b3

IMG 6

IMG f7

 

Викладачі - дистанційно навчають студентів; виробничники - проводять весь комплекс весняно-польових робіт, щоденно доглядають ВРХ, доять корів, вирощують молодняк птиці; господарська служба забезпечує чистоту, дезінфекцію у приміщеннях коледжу та благоустрій території; адміністрація здійснює діяльність із життєзабезпечення усіх підрозділів коледжу та недопущення фінансової і економічної кризи для нашого закладу.

Завдяки, відповідальним за цю добру справу нашим працівникам, які ризикуючи своїм здоров'ям, подбали, щоб усі товари були закуплені, упаковані та завезені у коледж, стало можливим отримати усім членам колективу продукові набори, що складаються з цукру, круп, макаронів, муки, олії, овочів. Усім вам щиро дякуємо, бажаємо вистояти, зберегти здоров'я своє та своїх рідних.

                                                                                                                                                                                                            Члени трудового колективу Іллінецького державного аграрного коледжу

Top