Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ДЕНЬ БЕЗПЕКИ В ІНТЕРНЕТІ

Інтернет - сучасне інформаційне поле, де росте дерево знання.

Яблучка з нього різної стиглості, різної корисності,

по різному червиві, різного смаку і різної ваги.

Януш Вишневский

Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. В 2020 році День безпеки в Інтернеті припадає на 11 лютого. У світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

photo 2020 02 07 13 22 21

День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі. Так і наш навчальний заклад залучився до цієї події, разом із психологом коледжу Галиною Комасюк та психологом соціальної служби райдержадміністрації Світланою Погребняк 06 лютого 2020 року провели годину спілкування «Ми за безпечний Інтернет» з студентами групи А-12, куратор Юлія Погрібна.

photo 2020 02 07 13 22 28

Метою заходу було  поглибити знання студентів про безпечний Інтернет; вчити підлітків поводитися в Інтернеті; розвивати уважність, спостережливість, виховувати любов до живого спілкування з родиною, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями.

photo 2020 02 07 13 22 05

Зустріч відбулася в позитивній атмосфері, багато запитань від студентів, на які вони отримали вичерпні і змістовні відповіді, перегляд відеороликів, поради як вберегти себе від шахрайства в Інтернеті. 

photo 2020 02 07 13 22 44   

Зробили акцент на позитивному використанні технологій і роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної он-лайн - спільноти. Закликали молодь, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення  позитивного і кращого проведення часу в мережі Інтернет.

                                                                                                                       Психолог Галина Комасюк

Top