Давнє прислів’я стверджує «У здоровому тілі - здоровий дух».

Важливість спорту у житті кожної людини важко переоцінити. Саме таку актуальну тематику обрано  для відкритого заняття з англійської мови, яке проводилось 4 лютого 2020 року з групою МБ-11. Студенти – першокурсники виявили свої теоретичні знання та практичні навички використання мови в діалогічному та монологічному мовленні.

урок8

Студентам пропонувалися різноманітні вправи на читання, слухання запису природніх носіїв мови та виконання після аудитивних вправ. На занятті використано матеріал різного рівня складності: вправи на встановлення відповідності, тести, доповнення речень та побудова діалогу, розповідь. Цікавими стали розповіді Філонової Тетяни та Надії про досвід навчання у спортивних закладах Польщі, де вони займались стрільбою та бадмінтоном і здобули перемоги в різних спортивних змаганнях.

урок2

Всі студенти групи із задоволенням виконували поставлені завдання. Найактивнішими були Якубінська Павлина, Філонова Тетяна, Філонова Надія, Григоревська Ілона,  Міщук Олександр та Зволінська Мар’яна.

урок7

                                                                                                   викладач іноземної мови Наталія Вихованець

Top