Агрономічне відділення Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування

Технологічне відділення

Економічне відділення

МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДУ

05 березня 2019 року  в читальній залі Іллінецького державного аграрного коледжу, відбувся пізнавальний профілактичний захід на тему: «Молодь проти СНІДу».

viber image 2019 03 11 11.28.56

Захід проводили соціальний працівник Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Людмила Василівна Кафарська та лікар вищої категорії центру Ярослав Петрович Яворський.

viber image 2019 03 11 11.26.12

В ході зустрічі студенти  обговорили поведінку молодих людей, їх відношення до власного здоров’я. Лектори говорили про наслідки бездумних вчинків, до яких здебільшого схильні підлітки та молодь. Учасники заходу мали можливість почути від досвідченого та кваліфікованого лікаря реальні історії із життя, про проблеми, пов’язані зі СНІДом. Також учасники заходу дізнались про основні шляхи передачі хвороби.

viber image 2019 03 11 11.28.12

Людмила Василівна провела зі студентами   цікаві  конкурси, під час яких підлітки змогли виявити свої знання та ерудованість з даної теми.

Top