Агрономічне відділення Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування

Технологічне відділення

Економічне відділення

В ДОБРУ ПУТЬ ВИПУСКНИКИ 2019 РОКУ!

28 лютого 2019  року Іллінецький державний аграрний коледж вкотре наповнився яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників спеціальностей “Організація виробництва» та «Консервування».

Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо.

DSC 0008

І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам.

DSC 0066

 

Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини. На адресу випускників прозвучали теплі слова шанованих гостей коледжу: голови Іллінецької районної державної адміністрації Лисака Андрія Романовича та заступника голови Іллінецької районної ради Нечипоренка Віктора Івановича. 

«Сьогодні дійсно святковий день! Впершу чергу, це ваше свято, шановні випускники. Ви зробили важливий крок у житті – отримали свою першу професійну освіту. Ваш диплом дає можливість впевнено йти у майбутнє, адже аграрний фах завжди був і буде затребуваний у суспільстві. Попереду вас чекають нові здобутки, знання, знайомства.   Бажаю вам правильних рішень! Іти по життю сміливо та гідно, не боятися перешкод. Вчіться долати їх та не відступати від власних мрій пам’ятайте – світ відкритий для вас! Усе у ваших руках!», - зазначив очільник району, звертаючись до випускників.

Також голова райдержадміністрації побажав випускникам знайти своє місце у дорослому житті і стати гідними громадянами незалежної України. Андрій Лисак та Віктор Нечипоренко вручили випускникам грамоти райдержадміністрації, районної ради і подарунки.

DSC 0115

DSC 0119

Кульмінацією свята стало вручення дипломів молодших спеціалістів випускникам. Окрім того, вчорашніх студентів нагородили грамотами за відмінне навчання та активну участь у громадському житті коледжу.

У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

DSC 0233

                                                                                              Заступник директора з виховної роботи Оксана Прокопова.

Top