Агрономічне відділення Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування

Технологічне відділення

Економічне відділення

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

20 лютого 2019 року студенти  Іллінецького коледжу зібрались на центральній площі м. Іллінці,

щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які  боролися за честь, правду, гідність і віддали своє життя за Україну. Це люди, які покинули все заради того, щоб їхні нащадки жили в мирі та спокої. Вони заслужили своє звання «Небесної Сотні» ціною власної душі , ціною сліз матерів та дружин.

IMG 5975

На знак вшанування пам’яті жертв масових розстрілів, студенти розвішали білі янголи, вирізані напередодні з паперу, на деревах біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, а до підніжжя лягли квіти від учасників заходу.

IMG 6007

Нехай сьогодні Героїв Небесної Сотні немає в живих, проте сподіватимемось, що вони бачать це все, і знають що їх подвиги вшановують і пам’ятають. Всі ми віримо, що Небесна Сотня стоїть перед Божим Престолом і буде повіки опікуватися долею України. Кожному потрібно пам’ятати про них: хто вони були і за що боролись, у що вірили, задля чого померли.

Top