Агрономічне відділення Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування

Технологічне відділення

Економічне відділення

БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Щотижня, з понеділка по четвер о 15.30 в аудиторії іноземної мови №67 проходять безкоштовні курси німецької мови, тож запрошуємо всіх бажаючих студентів долучитись до вивчення німецької мови!

Завдячуючи німецько-українському білатеральному проекті «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» вже другий рік в нашому коледжі студенти мають змогу вивчати німецьку мову.

Доброю мотивацією для вивчення німецької мови є можливість студентів Іллінецького державного аграрного коледжу проходження освітнього  стажування в рамках даного проекту для студентів, які володіють  німецькою  мовою. В минулому році, завдяки  відвіданню курсів та власній наполегливості, троє студентів-випускників технологічного відділення – Колісник Світлана, Швець Марина та Кравчук Наталія протягом шести місяців проходили виробничу практику у Німеччині. Там вони проживали у сім'ях німецьких фермерів, вдосконалювали свої навички ведення сільського господарства, спілкувались німецькою мовою, ознайомлювались з культурою і традиціями країни.

20181210 153158

Top