Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ІЛЛІНЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ГОСТИННО ЗУСТРІВ ВИСОКОПОВАЖНУ ІНОЗЕМНУ ДЕЛЕГАЦІЮ ОСВІТЯН ІЗ ГРУЗІЇ ТА КАЗАХСТАНУ

В рамках проведення Міжнародного конгресу «Освіта і наука заради миру та розвитку суспільства. Країна позашкілля»,

20 грудня 2018 року в Іллінецький державний  аграрний коледж завітала іноземна делегація представників «Спілки педагогів Грузії», яку очолив Гарі Тітікоєвич Чапідзе – голова Союзу педагогів Грузії, академік, доктор педагогічних, юридичних, політологічних і соціальних наук, ректор Грузинсько-Українського інституту та делегація освітян Казахстану на чолі із заступником голови Галузевої профспілки працівників освіти і науки Казахстану Айгуль Максатівною Мукашевою. В складі делегації у дружньому візиті  взяли — завідувач дитсадком, Чапідзе Саба Гарієвич — учень 3 класу, Хазарадзе Отарі Захарович — директор коледжу, Мчедлішвілі Майя Отарієвна — директор коледжу, Табатадзе Софіко Альфезівна — методист, Кортіева Ніно Джімшеровна — студентка Грузинсько-Українського коледжу (спеціальність: «Банківська справа і кредитування»), Ламазошвілі Зейнаб Давидівна — лектор юриспруденції грузинської міжнародної академії, Гаспарова Мірія Бахшоївна — завідувач туристичним відділом при Академмістечку, місто Руставі, Іманбаєв Ернар Серіккамнієвич – головний спеціаліст Казахстанської галузевої профспілки працівників освіти і науки.

фото2 1

Мета зустрічі - обмін досягненнями освітніх закладів країн, обговорення важливих питань розвитку міжнародної співпраці між навчальними закладами Грузії, Казахстану та Іллінецького коледжу, пошук нових методів удосконалення інноваційних процесів в освітній сфері.

фото3 1

Міжнародна делегація освітян ознайомились з навчально-методичною та матеріально-технічною базою Іллінецького державного аграрного коледжу. Гості побували також в Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2» Іллінецької міської ради, поспілкувались з педагогами закладу, оглянули навчальні класи молодшої школи та спортзал.

Згідно програми відбулася змістовна зустріч членів іноземних делегацій із педагогічним працівниками коледжу, які мали змогу ознайомитися із системою освіти в Грузії та Казахстані. Гості поділилися досягненнями в галузі освіти у своїх країнах. Зокрема, керівник делегації освітян Казахстану Айгуль Максатівна розповіла, що освітня реформа в її країні розпочалася ще 10 років тому. Держава вкладає значні кошти в оновлення матеріально-технічної бази шкіл та дошкільних навчальних закладів, забезпечує гідну оплату праці педагогічних працівників, оплачує навчання талановитих студентів у провідних вишах світу. Керівник делегації освітян Грузії Гарі Тітікоєвич Чапідзе також відзначив значне державне фінансування освітньої галузі в Грузії. Кожна дитина має державний ваучер на освіту і батьки вирішують, у якому навчальному закладі дитина здобуватиме середню освіту. Це стимулює школи до оновлення й удосконалення всіх аспектів роботи. Директор коледжу Василь Пиндус розповів про здобутки педагогічного колективу та студентської молоді, про новітні технології органічного землеробства, яке пропагується і застосовується в практичній діяльності навчального закладу.

фото4

На зустріч з іноземними гостями були запрошені перший заступник Іллінецької районної державної адміністрації Любаревич Володимир Володимирович та міський голова Ящук Володимир Миколайович, які презентували здобутки, цікаві проекти та плани району та міста.

фото5 1

На завершення зустрічі зі словами вдячності до іноземних колег за обмін досвідом та цікаву розмову про освітні новації звернувся директор коледжу Василь Пиндус. Натомість, Мукашева Айгуль Максатівна та Чапідзе Гарі Тітікоєвич подякували за теплий прийом. Продуктивною та насиченою виявилася зустріч, яка стала фундаментом для створення дружніх відносин між трьома державами. Ми переконані – все тільки починається.

                                                                                                      Заступник директора з виховної роботи, Оксана Прокопова

Top