Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ НЕПОВНОЛІТНІХ

19 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права студенти груп М-31 та Л-21,

разом з викладачем предмету «Основи правознавства» Наталією Кучер прослухали у новій лекційній залі лекцію Головного спеціаліста Іллінецького бюро правової допомоги Гайсинського місцевого центру безоплатної вторинної допомоги Масненького Олександра Володимировича на тему «Відповідальність неповнолітніх».

1

7

Олександр Володимирович, підготував таку тематичну лекцію та провів просвітницьку роботу, зокрема у Іллінецькому державному аграрному коледжі, з метою підвищення правової свідомості, культури та освіченості студентів та запобігання злочинності.

5

3

Студенти з цікавістю слухали лектора про свої права та обов’язки, про відповідальність, що наступає в разі скоєння протиправних дій. Також вони мали змогу побачити тематичні слайди на екрані, задати багато хвилюючих питань з даної теми, що обговорювалась разом зі студентами коледжу.

2

Доповідач з напутнім словом звернувся до студентів коледжу стосовно дотримання ними законодавчих норм і правил у суспільстві, як повнолітніми так і ще неповнолітніми громадянами України.

                                                                                                                              Юрисконсульт ІДАК, викладач, Наталія Кучер

Top