Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ВІННИЧЧИНИ ОБРАНО СТУДЕНТА ІЛЛІНЕЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО КОЛЕДЖУ

З метою сприяння участі студентської молоді Вінниччини у формуванні, реалізації державної молодіжної політики в регіоні,

активізації її громадської активності, налагодження конструктивної і ефективної взаємодії між студентами області, органами студентського самоврядування та органами державної влади розпорядженням голови ОДА Валерія Коровія  затверджено положення про Студентську раду Вінниччини.

3

Відповідно до загального положення Студентська рада Вінниччини – є консультативно-дорадчим органом при голові облдержадміністрації, метою роботи якого є забезпечення ефективного механізму взаємодії студентства з органами влади, підтримка реалізації їх ідей, вирішення актуальних проблем та розвиток студентського самоврядування. Комунікацію зі студентством області Студентська рада здійснює переважно через органи студентського самоврядування відповідного закладу.

Студентська рада складається із делегатів, які визначаються органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів, коледжів, технікумів та професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області. Делегатами  від Іллінецького коледжу до Студентської ради Вінниччини   було обрано  Ситника Олександра  та Дем’янишена Олександра.

2

Голова Студентської ради Вінниччини - студент Вінницького національного аграрного університету Олександр Мельник розпочав другу каденцію роботи на посаді. Вибори керівника студпарламенту відбулися в останній день осені 30 листопада, в рамках молодіжного форуму. Цього ж дня, активна молодь з усіх вишів області провела звітно-виборчу конференцію Студради Вінниччини.

Перед цим до сотні студентів зі всієї Вінницької області зустрілися із головою Вінницької обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм. Очільник ОДА побажав ефективної роботи Студентській раді Вінниччини ІІ скликання.

Поспілкувалася із представниками Студентської ради Вінниччини депутатка Вінницької обласної ради та громадська діячка Лариса Білозір, яка закликала молодь до активної праці в громадському секторі.

Після офіційних зустрічей депутати вінницького студентського парламенту перейшли до виборів. Спочатку кандидат на посаду голови Студентської ради Вінниччини представив передвиборчу програму – розказав про себе та свої плани роботи в СРВ.

Згодом, шляхом таємного голосування делегати обрали голову Студентської ради Вінниччини ІІ скликання - ним став студент Вінницького національного аграрного університету Олександр Мельник – голова Студентської ради Вінниччини І скликання. Новообраний керівник пообіцяв завершити початі ініціативи та залучати нових людей для створення міцної команди, яка зможе реалізувати всі завдання та вирішити проблеми, з якими студенти звертаються до органу.

Також було обрано новий керівний склад Студентської ради Вінниччини – заступників голови та голів комітетів. Приємно, що  одним із заступників Голови Студентської ради Вінниччини  став студент Іллінецького державного аграрного коледжу -  Олександр Ситник.  

1

Тож бажаємо Олександру  креативних ідей , втілення в життя самих сміливих і рішучих планів, подальших успіхів і нових звершень!

Top