Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

ВСЕ ПРО «БУЛІНГ» ТА «МОБІНГ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ

В Іллінецькому коледжі уже вкотре обговорюється  важлива тема - насильство та жорстокість серед  підлітків або булінг. 

Булінг -  це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Про ознаки, форми, причини та наслідки булінгу  розповів головний спеціаліст Іллінецького бюро правової допомоги Масненький Олександр Володимирович. В своїй презентації він продемонстрував студентам про те, як булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Обговорювали приклади  цькування серед підлітків.

P1040289 

Також  Олександр Володимирович  розповів про мобінг — це регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди людині або дитині. Зауважив, що до  нього можна віднести бойкот, причіпки, кепкування, дезінформацію, спричинення шкоди здоров’ю, дрібні крадіжки або псування особистих речей. Наголосив, що найчастіше жертвами  насилля стають  діти, які мають фізичні недоліки або вади, діти зі зниженим слухом або з руховими порушеннями, та ті, що мають деякі особливості зовнішності.

На виховній годині розглянули  ще одну важливу проблему -  подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження із дітьми, підвищення обізнаності студентів та формування у них нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства в сім’ї.  Молоді  роз’яснили їхні права та обов’язки, а також наголосили на відповідальності батьків  у разі вчинення даних видів правопорушень та злочинів.

P1040291

Заступник директора з виховної роботи Прокопова О.М. надала  рекомендації студентам стосовно протидії булінгу, мобінгу та проявам домашнього насильства.  Наголосила на тому, що усі діти повинні бути забезпечені повноцінними умовами для розвитку і зростання , мають право бути захищеними від усіх форм насильства та експлуатації.

 

Top