Агрономічне відділення Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування

Технологічне відділення

Економічне відділення

ПРАВА ДІТЕЙ ЗГІДНО З КОНВЕНЦІЄЮ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ І КОНСТИТУЦІЄЮ УКРАЇНИ

28 листопада зі студентами нового набору - групою А-11, психологом коледжу та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Людмилою Ковальчук проведено засідання круглого столу: «Я – ДИТИНА І МАЮ ПРАВА». 

Тема актуальна і присвячена дню прийняття Конвенції та її підписання і приєднання до резолюції 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року.     

DSC02177      

Мета заходу - продовження теми формування уявлення студентів про права дитини.            

Завданнями заходу було:

- ознайомити студентів з поняттям «право», «Конституція», «Декларація», «Конвенція»;

- підвести студентів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов'язки.

- виховувати повагу до своєї сім'ї, друзів, оточуючих, почуття дисциплінованості, поважне ставлення до власної особистості та інших.         

DSC02181 

Під час роботи круглого столу студенти розвивали свідоме застосування прав у вигляді тренінгових ігор з використанням роздаткового матеріалу, відеоролика. Вміло використовували свої знання на практиці, усвідомлювали не тільки свої права, а й обов'язки. Учасники та запрошені гості отримали нові знання, гарний настрій і багато позитивних емоцій.

DSC02192

                                                                                                                                                                       Галина Комасюк, психолог.

Top