Агрономічне відділення Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Технологічне відділення

Економічне відділення

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА В ІЛЛІНЕЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ

17 листопада в цілому світі відзначають Міжнародний День студента.

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування.

 0302be5a 0a5d 4393 838a ba18dedc60a7

Так як свято усіх студентів припало на суботу, оргкомітет вирішив провести, приурочений до нього захід - 22 листопада.

Ранок  четверга розпочався в навчальному закладі з приємного сюрпризу:  у фойє коледжу, починаючи з 8 години, всіх студентів вітали викладачі та адміністрація. Юнаки та дівчата отримали щирі поздоровлення та  неймовірний настрій.

Протягом усього дня позитив, посмішки та гучний сміх лунали в стінах навчального закладу. Головною родзинкою та джерелом вибухових емоцій  став концерт для студентів за участі викладачів коледжу: Матящук С.І., Корнійчук Т.В.,Щерби В.В.,  Сидорук О.І., Трішіної Л.П.

DSC01962

5

Студентську молодь  вітали директор коледжу Пиндус В.В.,  заступник директора з виховної роботи Прокопова О.М., завідуючі відділом Гриценко О.Д. та  Синьогуб В.В.,  які побажали  студентам мудрості, натхнення, якнайцікавіше провести студентські роки, знайти вірних друзів, стати успішними людьми та досягти поставлених цілей. Найактивніших , творчих , найталановитіших студентів  адміністрація коледжу  відзначила  грамотами.

DSC01966

 

 Впродовж святкових урочистостей у залі вирували позитивні емоції, гарний і святковий настрій, а це все завдяки нашим талановитим студентам-зіркам, які радували нас своїми художніми номерами, піснями, танцями, гуморесками. Творчими  наставниками  ініціативної молоді , які допомагали в організації сучасних  художніх  номерів, були Лісова Т.А., Ткач О.М., Музика Л.Г., Бордун С.С., Краснянська І.О.

3fc6f171 dc1f 4b60 92d9 1776cd11da83

DSC01954

DSC02107

Після урочистостей свято продовжилося у танцювальній залі коледжу святковою дискотекою.

Top