Агрономічне відділення Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування Технологічне відділення Економічне відділення

Агрономічне відділення

Відділення лісового господарства, садово-паркового господарства та консервування

Технологічне відділення

Економічне відділення

ПАМ’ЯТАЄМО ПРО ЗАГИБЛИХ І ТУРБУЄМОСЯ ПРО ЖИВИХ

Саме таку назву мав виховний захід, приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

До усіх присутніх  звернувся голова обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Кирилішин Петро Андрійович, який відмітив, що  даний захід -  це не лише спомин  про трагічні і жорстокі події війни в Афганістані та миротворчі місії в інших країнах, це  нагода вшанувати  усіх воїнів-інтернаціоналістів  та заклик до миру, який так потрібний Україні.

DSC01843

Голова районної спілки ветеранів війни в Афганістані  Білозор  Василь Вікторович  наголосив студентам про те, що  наші земляки , яким  довелося брати участь у військових операціях, з честю виконали  свій ратний обов’язок та є гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

В хвилині мовчання присутні схилили голови перед пам’яттю воїнів, що віддали своє життя,  виконуючи військовий обов’язок, захищаючи мир на нашій землі. Студенти  вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти до пам’ятника полеглим в Афганістані.

Усі присутні мали гарну нагоду  переглянути  експозиції пересувної  виставки обласного краєзнавчого музею «Час і досі не згоїв рану – цей одвічний біль Афганістану», яку представляли наукові співробітники музею Надія Добровольська та Алла Зарубенко.

DSC01813

Для учасників зібрання прозвучала тематична концертна програма гурту «Перевал» Спілки учасників бойових дій в Афганістані з міста Вінниці, по завершенні якої адміністрація  коледжу  подякувала  учасникам гурту  за зворушливі пісні.

DSC01870

                                                                                                          Оксана Прокопова, заступник директора з виховної роботи.

Top